3D Animator

AB Games,Opublikowany 1 miesiąc temu

Middle

Pełne zatrudnienie

Do ustalenia

Praca zdalna

Запрошуємо 3D Animator (UNITY) до нашої команди, яка працює над розробкою hidden object гри у казуальній стилістиці  з 2D ізометричною мапою та 3D персонажами.

Nad czym pracować?
  • Gatunek: Gry logiczni, Gry codzienni
  • Platformy : iOS, Android, Mobile
Na jakie zadania (obowiązki)?
  • Створення, інтеграція та налаштування анімацій 3д персонажів в юніті (основна маса моделей персонажів – до 2к вершин; також інколи будуть задачі на прості анімації 3д предметів або з 3д предметами).

  • Оптимізація ресурсів.

Jakiego specjalisty szukamy?
  • Хороші навички з 3д-анімування персонажів включно із ріггінгом; персонажі мають виглядати “живими”.

  • Unity, texturing, uv mapping, blend tree animations, Maya, Rigging.

  • Розуміння стилістики “під реалізм” (без значного утрування деталей).

Буде плюсом:

  • Досвід роботи з GitFlow.

  • Уміння моделювати.

  • Уміння анімувати моделі з високою кількістю полігонів.

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?
  • Брати участь у створенні нового проєкту у жанрі free-to-play HOPA.

  • Роботу у команді професіоналів, які люблять створювати ігри.

  • Гідний рівень оплати.

  • Відкритість до ваших ідей, можливість розвивати вдалі у наших іграх.

  • Можливість працювати віддалено.

  • Гнучкий графік початку та закінчення робочого дня.

Proces selekcji
  • Знайомство з HR Manager/Recruiter (google meet).

  • Тестове завдання.

  • Cпівбесіда з Лідом, Technical Artist та Продюсером проєкту (google meet).

AB Games

Rodzaj firmy: other, product

Pracownicy: 51-200

Platformy : Mobile, Social, iOS, Android

Gatunek: Gry przygodowe, Gry logiczni, Gry codzienni

Wszystkie oferty pracy AB Games
Join our Discord!
Find out about new 3D Animator jobs on Discord
join
@ingamejob_art
dowiedz się o nowych ofertach pracy 3D Animator w Telegram
Subskrybuj