UNITY-преподаватель

ИПАП,Opublikowany 2 lata temu

Middle

Niepełny etat

1.100 ₽ - 1.800 ₽ / Godzina

St. Petersburg

Nad czym pracować?
  • Nazwa projektu (ów): АКАДЕМИЯ ИГР
  • Na jakim etapie projekt(y)? начало создания
  • Platformy : PC, Mobile, Browser, VR, iOS
Wielkość i struktura zespołu?

10

Na jakie zadania (obowiązki)?

Обучение студентов базовый уровень UNITY

Jakiego specjalisty szukamy?

Требуется преподаватель курсов "Программная часть создания игр в UNITY"

Требования:
- Опыт создания игр на UNITY, в частности создания AR-проектов
- Желательно опыт обучения (студентов, школьников)

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?

Максимальное творчество, создание своих проектов (потенциально коммерчески перспективных) с помощью студентов

Jakie warunki i bonusy?

Материальные условия будут только повышаться со временем

Proces selekcji

Опишите Ваш опыт. желательно иметь опыт обучения школьников

ИПАП

Rodzaj firmy: education

Pracownicy: 1-10

Platformy : Mobile, Browser, iOS, Android, AR, AR/VR

Gatunek: Gry przygodowe, Gry logiczni, Gry wyścigowe, Gry fabularne, Gry symulacyjne, Gry strategiczne, Grу rytmiczni / muzyczni, Gry sportowe, Gry strzelanki, Gry codzienni, Arcade, Bijatyki, Gry platformowi, Gry edukacyjne, Gry Ciekawostki, Aplikacje mobilne, Dziecięce zabawy, Gry hyper codzienni

Wszystkie oferty pracy ИПАП
Join our Discord!
Find out about new 3D Animator jobs on Discord
join
@ingamejob_art
dowiedz się o nowych ofertach pracy 3D Animator w Telegram
Subskrybuj