Game UI Designer

AREYES studio,Opublikowany 1 miesiąc temu

Niepełny etat

Do ustalenia

Praca zdalna

AREYES - креативна технологічна студія, що спеціалізується на створенні ігрових досвідів з доповненою реальністю.

На даний момент AREYES співпрацює з відомими глобальними брендами, такими як Meta, Hermes, Sony Music, Henkel, Ford, Nissan, Stellantis, L'Oreal, Lego, Red Bull та інші, допомагаючи інтегрувати технологію AR в їхні маркетингові кампанії.

Na jakie zadania (obowiązki)?
  • Дизайн UI освітньої гри на основі ТЗ

  • Експорт UI для збирання в грі

Jakiego specjalisty szukamy?
  • Досвід в створенні UI для мобільних ігор (2+ років)

  • Досвід роботи в Figma

  • Знаєш основи композиції, кольористики (художня освіта/курси)

  • Маєш інтерес до ігор, нових технологій та мистецтва.

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?
  • Цікаві комплексні задачі з великим простором для креативу;

  • Необмежена можливість віддаленої роботи та гнучкість у організації робочого процесу.

AREYES studio

Rodzaj firmy: developer, services, indie

Pracownicy: 11-50

Platformy : PC, Mobile, Browser, Social, VR, iOS, Android, VR/AR, AR, AR/VR

Gatunek: Gry przygodowe, Gry logiczni, Grу rytmiczni / muzyczni, Gry sportowe, Gry codzienni, Arcade, Bijatyki, Gry platformowi, Gry hyper codzienni

Wszystkie oferty pracy AREYES studio
Join our Discord!
Find out about new UI/UX Designer jobs on Discord
join
@ingamejob_art
dowiedz się o nowych ofertach pracy UI/UX Designer w Telegram
Subskrybuj